اطلاعیه برگزاری امتحانات پایان ترم 4002

به اطلاع کلیه دانشجویان محترم میرساند امتحانات پایان ترم نیمسال جاری بصورت ترکیبی (حضوری مجازی) برگزار خواهند شد. براین اساس امتحانات دروسی که بصورت حضوری کلاس داشته اند حضوری انجام خواهد شد و امتحانات سایر دروس بصورت مجازی خواهد بود. دانشجویان محترم میتوانند با مراجعه به سامانه آموزشی گلستان، برنامه دقیق امتحانات دروس خود را (گزارش 428) شامل روز و ساعت امتحان مشاهده نمایند.

 

بازه امتحانات مجازی:  از سه شنبه 31 / 3 /1401 لغایت 15 /4 /1401 مطابق برنامه اعلام شده در سامانه گلستان

بازه امتحانات حضوری: از شنبه 18 /4 /1401 لغایت 1 /5 /1401 مطابق برنامه اعلام شده در سامانه گلستان

 

نکات مهم:

  • در مورد دروسی که در سامانه گلستان امتحان آنها بصورت مجازی اعلام شده است، آزمون از طریق سامانه آموزش مجازی دانشگاه به آدرس lms3.mahallat.ac.ir برگزار خواهد شد.
  • حضور در جلسه امتحانات پایان ترم (اعم از حضوری یا مجازی) الزامی است و در صورت ثبت غیبت در امتحان پایان ترم، نمره صفر برای دانشجو در نظر گرفته خواهد شد.
  • دانشجویان عزیز به روز و ساعت امتحان خود دقت لازم را داشته باشند چون امتحان راس ساعت مقرر آغاز خواهد شد.
  • برای حضور در امتحانات حضوری به همراه داشتن کارت دانشجویی و کارت ورود به جلسه امتحانات الزامی است. دانشجویان لازم است کارت ورود به جلسه آزمون را از سامانه گلستان (گزارش 428) تهیه کرده و پرینت آن را همراه داشته باشند. از ورود دانشجو بدون کارت ورود به جلسه ممانعت خواهد شد. امکان دریافت کارت ورود به جلسه از روز 28 خردادماه میسر است.
  • در امتحانات مجازی در مورد برخی سوالات تشریحی (بخصوص دروس محاسباتی) چون بایستی پاسخ سوالات توسط دانشجویان روی برگه ای نوشته شده و عکس آن در سامانه بارگذاری شود، خواهشمند است حتما برای حفظ کیفیت عکس و نیز حجم پایین فایل، برای عکسبرداری از اپلیکیشن هایی نظیر CamScanner (یا مشابه های آن) استفاده نمایید. حجم بالای عکسها مسلما باعث سخت تر شدن و دیرتر بارگیری شدن عکس و از دست رفتن وقت آزمون خواهد شد. ضمنا دانشجویان محترم می توانند علاوه بر بارگذاری فایلها در سامانه آموزش مجازی، از طریق ایمیل یا فضای مجازی نیز با هماهنگی قبلی با استاد، فایل پاسخهای خود را (در همان بازه زمانی امتحان) برای اساتید خود ارسال نمایند.
  • برای شرکت در جلسه امتحانات حضوری استفاده از ماسک و رعایت پروتکلهای بهداشتی الزامی است.

  • در بازه امتحانات حضوری، دانشجویانی که مایل به استفاده از خوابگاه و تغذیه هستند بایستی در سامانه های مربوطه ثبت نام نمایند. برای اطلاعات بیشتر در این مورد از روز شنبه 28 خرداد ماه به اطلاعیه های صادر شده از امور دانشجویی مرکز توجه فرمایید.

نوشته شده توسط Portal Admin


دیگر اخبار

مهم/قابل توجه داوطلبان کنکور سراسری 1401

اطلاعیه تعطیلات تابستانی سال ۱۴۰۱ (مردادماه) دانشگاه محلات

افتخار آفرینی دانشجوی دانشگاه محلات در المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور

بازدید ریاست محترم دانشگاه از روند برگزاری امتحانات پایان ترم

فراخوان سی و ششمین جشنواره بین المللی خوارزمی نوآوران و فناوران

برگزاری سومین روز کنکور سراسری 1401

برگزاری آزمون سراسری سال 1401 در دانشگاه محلات

افتتاح پایگاه مقاومت بسیج کارمندی"شهید حسن طهرانی مقدم" در دانشگاه محلات

عدم مراجعه به دانشگاه به دلیل برگزاری آزمون سراسری 1401