اطلاعیه انتخاب واحد نیمسال دوم سال 1402 -1401

به اطلاع کلیه دانشجویان محترم میرساند انتخاب واحد (ثبت نام) نیمسال دوم سال تحصیلی 1402- 1401 (ترم 4012) از تاریخ 16 بهمن ماه لغایت 20 بهمن ماه 1401 صرفا بصورت اینترنتی و از طریق سامانه آموزشی گلستان و طبق زمان بندی زیر انجام می شود:

 

سال ورود دانشجو

زمان شروع انتخاب واحد در سامانه گلستان

ورودیهای 98 و قبل از آن

 از ساعت 9 صبح روز 16 /11 /1401

ورودیهای 99 و قبل از آن

 از ساعت 9 صبح روز 17 /11 /1401

ورودیهای 400 و قبل از آن

 از ساعت 9 صبح روز 18 /11 /1401

ورودیهای 401 و قبل از آن

 از ساعت 9 صبح روز 19 /11 /1401

کلیه ورودیها  از ساعت 9 صبح روز 20 /11 /1401

 

از کلیه دانشجویان درخواست می شود طبق برنامه زمانبندی فوق با مراجعه به سامانه گلستان نسبت به اخذ دروس خود در نیمسال 4012 با رعایت کامل قوانین آموزشی اقدام نمایند. ضمنا لیست دروس ارائه شده از طریق گزارش شماره 212 در سامانه گلستان قابل مشاهده می باشد.

  • انجام انتخاب واحد برای کلیه دانشجویان الزامی است و عدم شرکت در انتخاب واحد به منزله انصراف از تحصیل خواهد بود. زمان انتخاب واحد به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.
  • دانشجویان در اخذ دروس دقت لازم را داشته باشند. در زمان حذف و اضافه (ترمیم) تنها امکان ثبت 2 درس و حذف 2 درس وجود خواهد داشت. عواقب عدم دقت در انتخاب واحد و عدم رعایت قوانین آموزشی در اخذ دروس بر عهده دانشجو می باشد.
  • دانشجویانی که به دلیل 3 ترم مشروطی یا پایان سنوات منع ادامه تحصیل دارند امکان انتخاب واحد نخواهند داشت و بایستی برای دریافت مجوز ادامه تحصیل از کمیسیون موارد خاص دانشگاه، سریعتر با اداره آموزش مکاتبه نمایند.
  • دانشجویان دارای بدهی مالی نیز تا قبل از انتخاب واحد نسبت به تسویه بدهی خود اقدام نمایند در غیر اینصورت امکان انتخاب واحد نخواهند داشت.

تذکر مهم: برای انتخاب دروس پروژه و کارآموزی در نیمسال 4012 دانشجویان بایستی از طریق پیشخوان خدمت سامانه گلستان درخواست خود را ارائه نمایند و به نکات زیر توجه داشته باشند:

  • جهت اخذ دروس پروژه و کارآموزی در نیمسال 4012 بایستی در بازه زمانی انتخاب واحد از طریق پیشخوان خدمت اقدام نموده و درخواست اخذ آنرا ارسال نمایید.
  •  لازم به ذکر است نمره درس پروژه میبایست تا پایان همان نیمسال اعلام گردد. در غیر این صورت دانشجو بایستی درخواست حذف درس پروژه را به شورای آموزشی ارسال نماید تا درس توسط شورا حذف شود درغیراینصورت نمره صفر منظور خواهد شد. همچنین دانشجو بایستی در نیمسال بعد مجددا درس پروژه را اخذ نماید.
  •  اگر نمره درس پروژه تا پایان نیمسال اعلام نشده یا درخواست حذف توسط دانشجو ارایه نشود نمره درس صفر منظور میگردد.
  •  دانشجو در طول دوره تحصیل فقط یکبار امکان درخواست حذف درس پروژه را دارد.

 لازم به ذکر است نمره کارآموزی میبایست تا پایان نیمسال با ارایه مستندات لازم به استاد مربوطه و تحویل فرمها پس از بازبینی و تایید استاد، به آموزش تحویل داده شود. درصورت عدم ارسال نمره تا پایان هر نیمسال، نمره درس کارآموزی صفر منظور خواهد شد.  (راهنمایی: لطفا قبل از ثبت درخواست پروژه و کارآموزی در پیشخوان خدمت با استاد مربوطه و مدیرگروه رایزنی شود)

نوشته شده توسط معاون آموزشی، فرهنگی و دانشجویی


دیگر اخبار

ایستگاه صلواتی به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان + گزارش تصویری

همایش جوان آینده ساز به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان برگزار گردید

کسب مقام دومی شطرنج بازان دختر دانشگاه محلات

درخشش ووشوکاران دانشگاه محلات در مسابقات قهرمانی ووشو دانشجویان دانشگاه های...

همایش سواد رسانه ای با حضور اساتید و هیئت علمی دانشگاه های شهرستان در دانشگاه...

مراسم گلباران قبور مطهر شهدا به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی...

برگزاری جلسه مشترک اعضای هیئت رئیسه دانشگاه های محلات و اراک

بررسی میدانی مشکلات جاده دانشگاه توسط اعضای شورای ترافیک استان

برپایی ایستگاه صلواتی به مناسبت ولادت حضرت زهرا(سلام الله علیها)