اطلاعیه امتحانات پایان ترم نیمسال اول سال تحصیلی 1402 -1401

به استحضار کلیه دانشجویان محترم میرساند امتحانات پایان ترم نیمسال جاری از روز سه شنبه 20 دیماه لغایت چهارشنبه 5 بهمن ماه مطابق برنامه اعلام شده برگزار خواهد شد. دانشجویان محترم به نکات زیر دقت فرمایند:

  1. برای ورود به جلسه امتحان در دست داشتن کارت ورود به جلسه آزمون الزامی است و بدون آن از ورود دانشجو به جلسه امتحان ممانعت خواهد شد. برای دریافت کارت ورود به جلسه از روز شنبه 17 دیماه با مراجعه به سامانه گلستان و گزارش شماره 428 نسبت به دریافت کارت اقدام نموده و برگه پرینت آن را همراه داشته باشید.
  2. به تاریخ و ساعت هر آزمون دقت نمایید و حداقل 20 دقیقه قبل از شروع هر آزمون در دانشگاه حضور داشته باشید. درصورت تاخیر از ورود شما به جلسه آزمون ممانعت خواهد شد.
  3. غیبت در جلسه امتحان پایان ترم به منزله نمره صفر در آن درس خواهد بود. لذا توجه کنید که در هر آزمون فرم حضور و غیاب مربوطه را حتما امضا کنید و بدون امضای فرم جلسه آزمون را ترک نکنید.
  4.  همراه داشتن هرگونه وسایل الکترونیکی مانند تلفن همراه، تبلت، ساعت هوشمند و .... در جلسه آزمون ممنوع است و درصورت مشاهده به منزله تقلب در امتحان خواهد بود و خاطیان به کمیته انضباطی ارجاع می شوند.
  5. از همراه آوردن وسایل اضافی مانند کیف، کتاب، جزوه و .... به جلسه آزمون خودداری فرمایید.
  6. با توجه به آنکه از ورود وسایل مورد اشاره در بندهای فوق به جلسه جلوگیری به عمل خواهد آمد، مسولیت گم شدن این وسایل بعهده دانشجو می باشد.

written by معاون آموزشی، فرهنگی و دانشجویی


دیگر اخبار

برگزاری مراسم گلباران مزار شهدای شهرستان محلات و گرامیداشت هفته بسیج

با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛ سرپرست جدید دانشگاه محلات منصوب شد

اطلاعیه شماره 2 ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون سراسری سال 1402

اطلاعیه ثبت نام از پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد سال 1402

تسلیت

اطلاعیه تعطیلات تابستانی دانشگاه محلات

دانشگاه محلات به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند و پنجره واحد خدمات دانشگاهی متصل شد

اطلاعیه مهم

برگزاری جلسه پرسش و پاسخ از مسئولین دانشگاه