اطلاعیه ثبت نام دانشجویان ورودی جدید

ضمن عرض تبریک و شادباش خدمت پذیرفته شدگان آزمون سراسری ۱۴۰۰ و خیرمقدم به نودانشجویان مرکز آموزش عالی محلات خواهشمند است برای انجام ثبت نام خود به دقت این اطلاعیه را مطالعه کرده و مطابق آن عمل نمایید.

ثبت نام بدلیل شرایط خاص بیماری کرونا صرفا بصورت غیر حضوری انجام خواهد شد لذا از مراجعه حضوری به دانشگاه خودداری فرمایید.

برای اطلاع از مراحل ثبت نام؛ مدارک مورد نیاز؛ نحوه ثبت نام اینترنتی و ... فایلهای پیوست در انتهای این اطلاعیه را دانلود کرده و به دقت مطالعه فرمایید.

ثبت نام اینترنتی از تاریخ 7 مهرماه لغایت 11 مهرماه از طریق سامانه اینترنتی گلستان به آدرس golestan.mahallat.ac.ir‌ انجام خواهد شد. (به فایلهای راهنما مراجعه نمایید)

نام کاربری و رمز عبور جهت ورود به سامانه گلستان به شرح زیر است:

نام کاربری: شماره داوطلبی u001

رمز عبور:‌ شماره ملی

پس از ثبت نام اینترنتی بایستی اصل مدارک مندرج در فایل « راهنمای ثبت نام» را به آدرس پستی دانشگاه از طریق پست پیشتاز ارسال نمایید.

پس از بررسی مراحل ثبت نام توسط دانشگاه؛ در صورت انجام صحیحی مراحل؛ ثبت نام شما نهایی خواهد شد.

آغاز کلاسهای نودانشجویان عزیز از روز شنبه 17 مهرماه و بصورت مجازی خواهد بود. برنامه کلاسی عزیزان پس از نهایی شدن ثبت نام از طریق گزارش شماره 78 در سامانه گلستان قابل دسترسی خواهد بود.

اطلاعات تکمیلی در مورد نحوه برگزاری کلاسهای مجازی متعاقبا به اطلاع خواهد رسید.

 

ضمنا دانشگاه برای کلیه پذیرفته شدگان دارای امکانات خوابگاهی است که پس از حضوری شدن دانشگاهها در اختبار آنها قرار خواهد گرفت.

درصورت داشتن سوال یا بروز هرگونه مشکلی؛ میتوانید هر روز (بجز روزهای پنجشنبه و جمعه) در ساعات اداری با شماره های آموزش دانشگاه تماس بگیرید:

08648532432

08648532434

08648532436

08648532438

لینک دانلود فایل

نوشته شده توسط آرش خسروی


دیگر اخبار

بازدید فرماندار از پروژه های دانشگاه

برگزاری پیاده روی

دیدار ریاست دانشگاه با فرماندهی سپاه ناحیه محلات

جشنواره ایده برتر

دیدار ریاست دانشگاه با ریاست اداره تربیت بدنی

پیاده روی کارکنان

پیام جناب آقای دکتر خلیلی ریاست دانشگاه در پی شهادت شهید مهدی مکرمی

آگهی تجدید مناقصه

نشست فرهنگی، مذهبی به مناسبت اربعین حسینی و هفته دفاع مقدس