اطلاعیه تشکیل کلاسهای دانشجویان ورودی جدید بصورت مجازی

به اطلاع کلیه دانشجویان ورودی جدید که مراحل ثبت نام خود را انجام داده اند میرساند کلیه کلاسهای این عزیزان بصورت آنلاین از روز شنبه 17 مهرماه آغاز خواهد شد.

دانشجویان محترم ابتدا با ورود به سامانه آموزشی گلستان و مراجعه به گزارش شماره 88، می توانند برنامه هفتگی کلاسهای خود را مشاهده کنند. کلیه کلاسها مطابق برنامه موجود در سامانه گلستان بصورت مجازی برگزار خواهد شد.

کلاسهای مجازی دانشگاه از طریق سایت آموزش مجازی دانشگاه به آدرس lms3.mahallat.ac.ir یا app.yekclass.com برگزار می شود. برای ورود به این سایت از رمز عبور زیر استفاده نمایید:

نام کاربری: شماره دانشجویی

رمز عبور: شماره ملی (بدون صفر اول)

پس از ورود به سایت مذکور، دانشجویان می بایست دروس خود را (دروس موجود در گزارش 88 گلستان) از بین دروس موجود یافته و روی آن کلیک نمایند و سپس دکمه ثبت نام را کلیک کنند. پس از آن طبق برنامه و ساعت مقرر از طریق لینکی که استاد در سامانه ارائه می نماید می توانند در کلاس های آنلاین شرکت نمایند. ضمنا حتما برای شرکت در کلاسها قبلا نرم افزار Adobe Connect  را بر روی سیستمهای خود نصب نمایید.

فیلمهای آموزشی نحوه کار با سامانه آموزش مجازی دانشگاه (lms) در لینک زیر ارائه شده است. خواهشمند است با دقت این فیلمهای آموزشی را مشاهده فرمایید.

 

لینک مشاهده فیلمهای آموزشی سامانه آموزش مجازی

نوشته شده توسط معاون آموزشی، فرهنگی و دانشجویی


دیگر اخبار

بازدید فرماندار از پروژه های دانشگاه

برگزاری پیاده روی

دیدار ریاست دانشگاه با فرماندهی سپاه ناحیه محلات

جشنواره ایده برتر

دیدار ریاست دانشگاه با ریاست اداره تربیت بدنی

پیاده روی کارکنان

پیام جناب آقای دکتر خلیلی ریاست دانشگاه در پی شهادت شهید مهدی مکرمی

آگهی تجدید مناقصه

نشست فرهنگی، مذهبی به مناسبت اربعین حسینی و هفته دفاع مقدس