اطلاعیه کلاسهای مجازی نیمسال 991 - مرکز آموزش عالی محلات

Mahallat Institute of Higher Education Logo مرکز آموزش عالی محلات Mahallat Institute of Higher Education
تاریخ انتشار: 12 شهریور 1399

اطلاعیه کلاسهای مجازی نیمسال 991

به استحضار دانشجویان گرامی میرساند کلیه کلاسهای تئوری مرکز از روز شنبه 15 شهریور ماه بصورت مجازی و از طریق سامانه آموزش مجازی مرکز به آدرس lms.mahallat.ac.ir برگزار می شود. در این نیمسال سعی شده است که اکثر کلاسها بصورت آنلاین برگزار شود. لذا دانشجویان طبق برنامه اعلام شده در سامانه گلستان در روز و ساعت مقرر بایستی در کلاسهای آنلاین شرکت نمایند.

برای شرکت در کلاسها می بایست با همان نام کاربری و کلمه عبور قبلی خود وارد سامانه lms شده و در دروسی که انتخاب واحد کرده اید در داخل سامانه آموزش مجازی ثبت نام نمایید. سپس میتوانید در هر درس از فایلهای بارگذاری شده و یا کلاس آنلاین ایجاد شده توسط استاد استفاده نمایید. دانشجویان دقت فرمایند که برای استفاده از کلاسهای آنلاین لازم است نرم افزار Adobe Connect را بر روی دستگاه خود نصب نمایند.

باتوجه به اینکه امکان ضبط کلاسهای آنلاین بر روی سرور دانشگاه امکانپذیر نمی باشد، لذا دانشجویان عزیز در صورت تمایل می توانند با نرم افزارهای فیلمبرداری از صفحه نمایش مانند Snagit یا مشابه آن اقدام به ضبط کلاسها نمایند.

کلاسهای عملی نیز به دلیل شرایط خاص شیوع کرونا در کشور، به طور فشرده و در تاریخ های اعلامی از سوی آموزش بصورت حضوری برگزار خواهد شد.